| اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار
بسیاری از عوامل بیولوژی، اجتماعی، فرهنگی، زیست محیطی و اقتصادی وضعیت سلامت زنان را تحت تاثیر قرار می دهد. از طرفی زنان نسبت به مردان به دلایل فیزیولوژیک همانند دوران بارداری، شیردهی و نیز یائسگی شانس بیشتری برای ابتلا به بیماری ها و ناتوانیها دارند. لذا رویکردی مبتنی بر شواهد جهت مدیریت مسائل مرتبط با سلامت باروری، سلامت سالمندی بانوان، کنترل بیماری های قابل انتقال و نیز بیماری های غیر قابل انتقال در آنها احساس می شود.

از آنجا که سلامت باروري از نظر تعریف، تمام مقاطع حساس و کلیدي را در تامین سلامت اعضای خانواده بخصوص زنان و دختران از تولد تا مرگ در بر می گیرد، ششمین سمینار بین المللی سلامت زنان با تمرکز ویژه بر سلامت باروری در بانوان تنظیم شده است. چرا که کلیه اقدامات لازم در سطح پیشگیري و تشخیص زودرس در مقاطع کلیدي زندگی نظیر دوران نوجوانی، بلوغ، دوره بارداري، یائسگی و بطور کلی از تولد تا مرگ را شامل می شود.

بنابراین مرکز تحقیقات سیاستگذاری سلامت بران شد که با برگزاری کنفرانسی بین المللی که در تاریخ 26 و 27 مهرماه 1396 برگزار می گردد، اساتید و صاحبنظران را گرد هم آورده، به راهکارهایی عملی جهت ارزیابی و ارتقای سلامت باروری دست یابد.

 بدین وسیله از شما دعوت به عمل می آید تا بهترین تحقیقات علمی در حال انجام خود را از طریق ارائه خلاصه مقاله با "ششمین کنفرانس بین المللی سلامت زنان در ایران" به اشتراک گذاشته تا شاهد پیشرفت عمده ای در زمینه سلامت زنان در آینده باشیم.

دکتر کامران باقری لنکرانی، رئیس سمینار بین المللی سلامت زنان

دکتر نجمه مهارلویی، دبیر علمی و اجرایی سمینار بین المللی سلامت زنان

 بازگشت1393/11/11
نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني    
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !